16. september 2012

VABA AJA TEGEVUSTEST KOOLIS


  • TEISIPÄEVITI JA NELJAPÄEVIT HAKKAB VASTSELIINAS TOIMUMA JALGPALLITRENN. 1.-3. KLASSI TREENINGUD TOIMUVAD PEALE 5. TUNDI (SO 6.TUNNI AJAL KELL 13.30-14.30). ESIMENE TRENN ON TEISIPÄEVAL, 18. SEPTEMBERIL KOOLI STAADIONIL!! SEPTEMBRIKUU ON TASUTA, EDASPIDI 10 € ÜKS KUU.
  • ON VÕIMALUS HAKATA TEGELEMA KARATEGA. TREENER HAKKAB KÄIMA VASTSELIINAS, KUI SOOVIJAID ON PIISAVALT, LISAKS TOIMUVAD TREENINGUD VÕRUS. AVALDUSE VORMI LEIAB INTERNETIAADRESSISLT WWW.BUDOKAI.EE SEALT LEIAB KA MUUD HUVITAVAT TREENINGUTE KOHTA!
  • ESMASPÄEVITI  5. TUNNI AJAL ON 1. KLASSI ÕPILASTELE KOORILAUL. KUI LAPS ON HUVITATUD LAULMISEST ON TA SINNA OODATUD.
  •  IGAL ESMASPÄEVAL ON MEIL TUNNIPLAANIS KEHALISE TUNNI  AJAL RÜTMIKA TUND. ÕPIME SELLES TUNNIS ERINEVAID SELTSKONNATANTSE, FOLKLOORSEID- JA RAHVATANTSE. SELLES TUNNIS EI OLE VAJALIK SPORDIDRESSE.
  • ESMASPÄEVAL 24. SEPTEMBRIL TÄHISTAME KOOLIS SÜGISE SÜNNIPÄEVA! SELLEKS KAASA VÕTTA NUNNU NÄITUSELE TOREDA KUJUGA KÖÖGIVILJU VÕI MUID SÜGISANDE (KUI LEIDUB). KATAME KLASSIS KA ÜHISE SÜNNIPÄEVALAUA SÜGISELE! SELLEKS IGAL ÕPILASEL KAASA VÕTTA MINGEID KOHE SÖÖDAVAID SÜGISANDE, VÕIB KA KÜPSETIS OLLA, KUS OLETE KASUTANUD SÜGISANDE. SAMUTI VÕIB TUUA NT KODUSE MAHLA. KÕIK SÖÖDAVAD SÜGISANNID PESTA KODUS ÄRA! (KAASAVÕETAV KOGUS EI PEA OLEMA SUUR).

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar