2. detsember 2016

E-õppe ja iseseisva õppimise päev

06.detsember on taas e-õppe ja iseseisva õppimise päev. Sel päeval on Sul võimalus arendada iseseisvat oskust arvuti abil ülesandeid lahendada. Selle kaudu arendad oma mõtlemisoskust, saad ise planeerida oma aega, saad teha koostööd teiste õpilastega ning arendad oma vastutustunnet.


KIRJANDUS:

1. Esimene trimester

Ava Padlet´i sein aadrssil https://padlet.com/kertutorn/trimester ning kirjuta vastavalt sealolevatele juhenditele kokkuvõte oma muljetest seoses esimese trimestriga.


2. Jutt "Minu Eestimaa".

  • Oleme eesti keeles õppinud, kuidas kirjutada nimesid, kohanimesid ning nimetusi. Lähtuvalt nendest teadmistest kirjuta ühetähejutt. 
  • Pealkirjaks vali mõni põnev koht Eestimaal, mis asuks Vastseliinast vähemalt 40 000 m kaugusel. 
  • Seda saad kontrollida kasutades Google Maps keskkonda. https://www.google.ee/maps . Sisesta sinna kõigepealt asukoht Vastseliina > juhised > sinupoolt valitud kohanimi. 
  • Jutu kõik sõnad peavad algama kohanime algustähega. Ülesande eesmärgiks on arendada loovust ja fantaasiat ning panna sind uurima Eestimaal erinevaid huvitavaid kohanimesid. 
  • Kirja suurus peaks olema 12 punkti, reavahe 1,5 ja formaat A4, kirjastiil Times New Roman. 
  • Jutu pikkus olgu 0,5 - 1 lehekülg. 
  • Jutt kirjuta Google Drive'is ja jaga minuga meiliaadressil kertutorn@gmail.com. 
  • Ootan Sinu tööd hiljemalt teisipäeva õhtul kella 20.00-ni. 


MATEMAATIKA:1. Kui sul on oma konto õpiveebis olemas, siis logi sisse ja leiad sealt eest kastikese kirjaga Iseseisev töö 5.klassile. Ava see ja toimi vastavalt juhistele. Kindlasti lahenda ülesanded ka vihikusse. Kontrollin kolmapäeval. Ülesandeid on sul aega teha teisipäeva õhtul kella 20.00-ni.


2. Kui sul pole õpiveebis veel kontot, siis pead selle tegema. ( Minu info kohaselt pole seda Moonika K, Kaisa L, Karl Robert). Sina pead avama alloleva lingi, registreerima end kasutajaks ning alles siis saad testi lahendada. Kindlasti lahenda ülesanded ka vihikusse. Kontrollin kolmapäeval. Ülesandeid on sul aega teha teisipäeva õhtul kella 20.00-ni.www.opiveeb.ee/item/iseseisev-toeoe-5-klassile-c9937Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar